Location : Home > A > ATS-20A-186-C2-R0
ATS-20A-186-C2-R0
AUB0912VH-CIT Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 92X25.4MM 12VDC WIRE
AUB0912VH-CIT Delta Product Groups 8000 16+ FAN DC AXIAL 12V 92X25.4 3600RPM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AUB0912VH-CIT Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PHB20NQ20T,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 20A D2PAK
PHB20NQ20T,118 NXP 139310 NEW RoHS MOSFET N-CH 200V 20A D2PAK FindCores Electronics Inc.
PHB20NQ20T,118 NXP Semiconductors 8000 2012+ MOSFET N-CH 200V 20A SOT404 EKT Electronics Co., Ltd
PHB20NQ20T,118 NXP Semiconductors 8000 2012+ MOSFET N-CH 200V 20A SOT404 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PHB20NQ20T,118 Semiconductor 31355 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ATS-15H-36-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM T766
AOZ8014DI Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 100 Ohms, C = 17pF 20mA 8-WFDFN Exposed Pad
AOZ8014DI AOS 71 2014+ 8DFN BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
AOZ8014DI AOS 71 2015+ 8DFN Andy (International) Electronics Ltd
ATS-12E-44-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
MPZ1005AFZ300VT000 Filters Ferrite Beads and Chips 30 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Power Line 600mA 1 Lines 450 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MPZ1005AFZ300VT000 IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPZ1005AFZ300VT000 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BKP1608HS271-TV Filters Ferrite Beads and Chips 270 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Power Line 1.2A 1 Lines 110 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BKP1608HS271-TV IC 37340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BKP1608HS271-TV NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BKP1608HS271-TV TAIYO 52000 2016 SMD Ande Electronics Co. Ltd
HF70ACB322513-T Filters Ferrite Beads and Chips 52 Ohm Impedance Ferrite Bead 1210 (3225 Metric) Surface Mount Signal Line 400mA 1 Lines 300 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
HF70ACB322513-T TDK 13500 YARRA SEMI PTY LTD.
HF70ACB322513-T TDK 14000 14-15+ SMD Nego IC Co.Doris@negoic.com
HF70ACB322513-T TDK 9500 STOCK Morechip Enterprise Co., Ltd.
SC3340F-331 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1A 700 mOhm Max Nonstandard
SC3340F-331 NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC3340F-331 Signal Transformer 57609 2015+ INDUCTOR SMD 330UH 1.20A 100KHZ Unitronix Electronics Limited
SC3340F-331 Signal Transformer 62335 1531+ INDUCTOR SMD 330UH 1.20A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC3340F-331 Signal Transformers 39870 12+ INDUCTOR SMD 330UH 1.20A 100KHZ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
B-470-235-40 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Insulator Circular 0.040" (1.02mm)
B-470-235-40 Electronics 25929 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
B-470-235-40 IC 38990 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
B-470-235-40 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9406-46 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680¦ÌH Shielded Inductor 104mA 20 Ohm Max Radial - 4 Leads
9406-46 Electronics 25050 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9406-46 IC 37441 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
9406-46 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
9406-46 STOCK 45440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
LLST-15 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Shielded Toroidal Inductor 2.15A 55 mOhm Max Nonstandard
LLST-15 API Delevan 57269 2015+ TOROID PWR LOW LOSS 150.0UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com