Location : Home > A > ATS-20A-170-C3-R0
ATS-20A-170-C3-R0
TK20G60W,RVQ Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N CH 600V 20A D2PAK
TK20G60W,RVQ IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TK20G60W,RVQ NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRKH71/04A Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL LOSCR 400V 75A ADD-A-PAK
IRKH71/04A 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IRKH71/04A 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRKH71/04A IR 25219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ATS-09H-03-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
ATS-10A-96-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T412
NSS40200UW6T1G Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 40V 2A 6-WDFN
NSS40200UW6T1G 40194 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
NSS40200UW6T1G ELECTRONIC 27849 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
NSS40200UW6T1G ONSemicond 20000 2014+ Originalnew Arrow Global Co.,Ltd
ATS-14G-83-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
504M06QE100 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 100 Ohms, C = 0.5¦ÌF Radial
504M06QE100 789654 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
504M06QE100 789654 13+ fenyang electronics co.,ltd
ATS-01C-77-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T766
ATS-21C-156-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB
FMW-65-0002 Filters Power Line Filter Modules FMW4 INPUT FILTER 6A
FMW-65-0002 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FMW-65-0002 Schurter Inc 8000 2012+ FMW4 INPUT FILTER 6A EKT Electronics Co., Ltd
FMW-65-0002 Schurter Inc 8000 2012+ FMW4 INPUT FILTER 6A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
FMW-65-0002 Schurter Inc 8000 2015+ FMW4 INPUT FILTER 6A enkaite Electronics Co., Ltd
ACML-0603-101-T Filters Ferrite Beads and Chips 100 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount 200mA 1 Lines 200 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
005277059905 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 Acetal 0.118" (3.00mm) Black
ER1840-28JM Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 8.2¦ÌH Unshielded Molded Inductor 520mA 440 mOhm Max Axial
ER1840-28JM Electronics 25891 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ER1840-28JM IC 38072 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ER1840-28JM IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1330-50G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18¦ÌH Unshielded Inductor 149mA 3.1 Ohm Max 2-SMD
1330-50G Electronics 27309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1330-50G IC 39172 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1330-50G STOCK 46950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
8532R-27K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150¦ÌH Unshielded Inductor 1.04A 330 mOhm Max 2-SMD
8532R-27K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
8532R-27K Electronics 27301 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8532R-27K IC 36190 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
8532R-27K STOCK 45340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5022R-151H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150nH Unshielded Inductor 3.5A 30 mOhm Max 2-SMD
5022R-151H Electronics 26059 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5022R-151H IC 38370 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
5022R-151H STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1537-16F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5¦ÌH Unshielded Molded Inductor 670mA 500 mOhm Max Axial
1537-16F Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
1537-16F Electronics 25429 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1537-16F IC 37970 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
7440650033 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.3¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 5.3A 20 mOhm Max Nonstandard
7440650033 36655 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
7440650033 STOCK 46770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
7440650033 Wurth 10580 2014+ INDUCTOR POWER 3.3UH 5.3A SMD Ameyic Electronics Limited
7440650033 Wurth 61805 1531+ INDUCTOR POWER 3.3UH 5.3A SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.