Location : Home > A > ATS-19F-203-C2-R0
ATS-19F-203-C2-R0
ATS-18H-128-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
ATS-12A-154-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
ATS-07C-45-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-11C-178-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T412
ATS-21G-79-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
F1200BB10 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE EMI 10A WIRE
F1200BB10 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F1200BB10 NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-10B-79-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB
403 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 Aluminum 0.625" (15.88mm) 5/8"
403 Electronics 25680 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RLCBSK-12-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.472" (12.00mm)
PPM-C Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.25" 25PC
4448-112M Inductors, Coils, Chokes Arrays, Signal Transformers Unshielded 2 Coil Inductor Array 32¦ÌH Inductance - Connected in Series 8¦ÌH Inductance - Connected in Parallel 19 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 3.5A Nonstandard
4448-112M Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4448-112M Electronics 26579 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4448-112M IC 38330 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
4448-112M STOCK 43090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
74489440047 Inductors, Coils, Chokes Arrays, Signal Transformers Shielded 2 Coil Inductor Array 18.8¦ÌH Inductance - Connected in Series 4.7¦ÌH Inductance - Connected in Parallel 64 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.85A Nonstandard
74489440047 RoHs 15000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
74489440047 Wrth 35500 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
74489440047 Wrth 35500 17+ stander package Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
74489440047 Wurth 19910 12+ INDUCTOR COUPLED SEPIC/CUK 4.7UH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor