Location : Home > A > ATS-19D-42-C1-R0
ATS-19D-42-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
G5015H24B-RSR Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 50X15MM 24VDC
G5015H24B-RSR IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
G5015H24B-RSR NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRKH105/12A Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL LOSCR 1200V 105A ADDAPAK
IRKH105/12A 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IRKH105/12A 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRKH105/12A IR 25599 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
TA20141803DH Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR PHASE CTRL 1400V 1800A
TA20141803DH 465978 13+ fenyang electronics co.,ltd
TA20141803DH 14658 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
TA20141803DH Powerex Inc 1215 15+ SCR PHASE CTRL 1400V 1800A Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-12E-03-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
ATS-20F-34-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T412
ATS-50210B-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 21MM X 21MM X 7.5MM
ATS-03A-146-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
ATS-03B-147-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB
ATS-12G-45-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
ATS-01A-85-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB
937-190 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.190" (4.83mm) Natural
904-390 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.390" (9.91mm) Natural
904-390 IC 59150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3494 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #8-32 Aluminum 0.500" (12.70mm) 1/2"