Location : Home > A > ATS-19D-188-C3-R0
ATS-19D-188-C3-R0
IRKH57/16A Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR MOD PWR 1600V 55A ADD-A-PAK
IRKH57/16A IR 163270 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRKH57/16A IR 37294 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
LD421650 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR MOD ISO DUAL 1600V 500A
LD421650 158580 13+ fenyang electronics co.,ltd
LD421650 15462 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
LD421650 ELECTRONIC 26520 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2N3715 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 60V 10A TO-3
2N3715 MOSPEC 45000 2016 TO-3 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
2N3715 MOT 18000 2016+ CAN4 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AO4202 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 19A 8SOIC