Location : Home > A > ATS-19C-174-C1-R0
ATS-19C-174-C1-R0
ATS-17E-18-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T412
ATS-11G-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
A15693-01 Fans, Thermal Management Thermal - Adhesives, Epoxies, Greases, Pastes TGREASE 880S 1.0 KG
A15693-01 IC 41080 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A15693-01 Laird 2715 2019+ TGREASE 880S 1.0 KG Semilex Distributor [ sales@semi-lex.com ]
A15693-01 Laird Tech 45120 2022 TGREASE 880S 1.0 KG Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
A15693-01 NEW 78470 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07E-91-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-21D-49-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
ATS-19C-114-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
ATS-15G-49-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766
ATS-21B-123-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT T412
28A2026-0A2 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 270 Ohm @ 100MHz ID 0.266" Dia (6.76mm) OD 0.827" Dia (21.00mm) Length 1.642" (41.70mm)
28A2026-0A2 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
28A2026-0A2 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
28A2026-0A2 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
9310-02 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220nH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 55 mOhm Max Axial