Location : Home > A > ATS-19A-156-C1-R0
ATS-19A-156-C1-R0
STFI9N80K5 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V 7A I2PAKFP
ZVP2106GTA Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 450MA SOT223
ZVP2106GTA ELECTRONIC 27029 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ZVP2106GTA 38626 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ZVP2106GTA IC 38890 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ATS-55310K-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 31MM X 31MM X 14.5MM
ATS-17G-139-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-06H-122-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT
ATS-16A-80-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412
ATS-20G-199-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT
ATS-07B-52-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
ATS-12F-177-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB
910-075 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.075" (1.90mm) Natural
PMS 632 0050 SL Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts MACHINE SCREW PAN SLOTTED 6-32
PMS 632 0050 SL B&F Fastener Supply 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
PMS 632 0050 SL B&F Fastener Supply 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
PMS 632 0050 SL NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2500R-63F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 5.1mH Unshielded Molded Inductor 58mA 50 Ohm Max Axial
2500R-63F Electronics 25850 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2500R-63F IC 37341 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2500R-63F STOCK 46740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATFC-0201-1N9-BT Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.9nH Unshielded Thin Film Inductor 200mA 550 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
1330-22G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.2¦ÌH Unshielded Inductor 620mA 180 mOhm Max 2-SMD
1330-22G Electronics 27059 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1330-22G IC 38972 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1330-22G STOCK 47070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1331R-273K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 27¦ÌH Shielded Inductor 88mA 5.8 Ohm Max 2-SMD
1331R-273K Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
1331R-273K Delevan 53388 15+ New & Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1331R-273K Original 39524 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1331R-273K STOCK 46330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
FIT80-5 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47.7¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 8.1A 22.5 mOhm Max Radial
FIT80-5 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FIT80-5 Triad Magnetics 47370 1525+ INDUCTOR 47.70UH TOROIDAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FIT80-5 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FIT80-5 NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1537R-30K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 5.6¦ÌH Unshielded Molded Inductor 565mA 320 mOhm Max Axial