Location : Home > A > ATS-19A-10-C3-R0
ATS-19A-10-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NTMFS4939NT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 9.3A SO8FL
NTMFS4939NT1G ONSEMICOND 13000 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
NTMFS4939NT1G ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
NTMFS4939NT1G ONSemicond 850000 2016 SO-8 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
B82720H15A25 Filters Common Mode Chokes 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 700 mOhm (Typ)
B82720H15A25 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82720H15A25 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07E-89-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T412
ATS-17C-192-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
B82506WA6 Filters Common Mode Chokes 500¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Chassis Mount 25A DCR 20 mOhm (Typ)
B82506WA6 EPCOS 88700 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
B82506WA6 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82506WA6 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T8113NL Filters Common Mode Chokes 2.2mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 700 Ohm @ 100MHz 500mA DCR 400 mOhm
T8113NL IC 36450 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
T8113NL STOCK 214010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ATS-15D-180-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB
ATS-10A-116-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT
ATS-08A-137-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
ATS-05F-141-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
ATS-14C-200-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
9641.9300 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 0.748" (19.00mm) Natural
3231 Hardware, Fasteners, Accessories Washers - Bushing, Shoulder #4 Shoulder Washer 0.093" (2.36mm) Thick Fibre