Location : Home > A > ATS-18H-194-C1-R0
ATS-18H-194-C1-R0
ATS-06D-54-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
ATS-08F-181-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412
SS21V-060220 Filters Common Mode Chokes 22mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 1.5 Ohm
SS21V-060220 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SS21V-060220 Kemet 76000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
SS21V-060220 NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-13E-13-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT
ATS-07B-05-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766
ATS-11E-137-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
ATS-14H-58-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
28R1517-000 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 230 Ohm @ 100MHz ID 1.050" W x 0.075" H (26.67mm x 1.91mm) OD 1.500" W x 0.475" H (38.10mm x 12.07mm) Length 1.000" (25.40mm)
28R1517-000 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
28R1517-000 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
28R1517-000 IC 59720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-03H-97-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
938-920 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.920" (23.37mm) Natural
938-920 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ML-90-1-6 Hardware, Fasteners, Accessories Knobs KNOB CLR GLOSS.925"DIA.125"SHAFT
ML-90-1-6 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ML-90-1-6 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DN4835-2R7M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.7¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 2.43A 52 mOhm Max Nonstandard
DN4835-2R7M IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DN4835-2R7M original 38964 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
DN4835-2R7M TE Connectivity 46790 1525+ INDUCTOR 2.7UH 2.43A 20 SMD 483 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
5142-185K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 205mA 6.5 Ohm Max Nonstandard
5142-185K API Delevan 46570 1525+ INDUCTOR PWR 1800UH HI CURR SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5142-185K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5142-185K Electronics 27421 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5142-185K IC 36310 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
4650 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 620¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 15 Ohm Max Axial
4650 EBM-Papst Industries Inc 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4650 Electronics 27491 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
100-472K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.7¦ÌH Unshielded Inductor 71mA 3.1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
100-472K API Delevan 10580 2014+ INDUCTOR RIBBON-LEAD 4.7UH SMD Ameyic Electronics Limited
100-472K API Delevan 32055 1531+ INDUCTOR RIBBON-LEAD 4.7UH SMD Alphatek Technology Limited