Location : Home > A > ATS-18H-150-C3-R0
ATS-18H-150-C3-R0
504LAA-BDAF Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 8.9mA Enable/Disable
504LAA-BDAF Silicon Labs 140200 NEW RoHS OSC PROG 1.8V 1.3NS 50PPM 2X2.5 FindCores Electronics Inc.
504LAA-BDAF Silicon Labs 57849 2015+ OSC PROG 1.8V 1.3NS 50PPM 2X2.5 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
504LAA-BDAF Silicon Labs 57849 2015+ OSC PROG 1.8V 1.3NS 50PPM 2X2.5 Unitronix Electronics Limited
504LAA-BDAF Silicon Labs 87690 2015+ OSC PROG 1.8V 1.3NS 50PPM 2X2.5 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT3807AI-G-28SG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 33mA Standby
SIT3807AI-G-28SG IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT3807AI-G-28SG SiTIME 139350 NEW RoHS OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V FindCores Electronics Inc.
SIT3807AI-G-28SG SiTIME 56999 2015+ OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AI-G-28SG SiTIME 98210 2015+ OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ASEMB-BLANK-LC Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby