Location : Home > A > ATS-18G-207-C3-R0
ATS-18G-207-C3-R0
501GCH-ACAF Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 1.7 V ~ 3.6 V 6.5mA Enable/Disable
501GCH-ACAF IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501GCH-ACAF Silicon Labs 139800 NEW RoHS OSC PROG 8NS 20PPM 2.5X3.2MM FindCores Electronics Inc.
501GCH-ACAF Silicon Labs 97490 2015+ OSC PROG 8NS 20PPM 2.5X3.2MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
503NCB-ADAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 1.7 V ~ 3.6 V 8.9mA Enable/Disable
503NCB-ADAG IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
503NCB-ADAG Silicon Labs 139760 NEW RoHS OSC PROG 5NS 20PPM 2X2.5MM FindCores Electronics Inc.
503NCB-ADAG Silicon Labs 97590 2015+ OSC PROG 5NS 20PPM 2X2.5MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ASVMB-BLANK-XR Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby