Location : Home > A > ATS-18E-81-C3-R0
ATS-18E-81-C3-R0
JANTX2N4029 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 80V 1A TO18
JANTX2N4029 MOT 37760 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JANTX2N4029 MOT 37694 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
JANTX2N4029 MOT 46620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-16H-126-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T766
ATS-20C-93-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T412
GPVO-0.040-AC-0816 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMAL PAD 8"X16" .040" GP
GPVO-0.040-AC-0816 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPVO-0.040-AC-0816 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07C-09-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT
5500.2086 Filters Power Line Filter Modules FILTER LINE PWR MED M80 10A QC
5500.2086 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RTHN-5030 Filters Power Line Filter Modules EMI FILTER 500VAC 30A SCREW TERM
RTHN-5030 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RTHN-5030 TDK 55000 15+ EMC Components EKT Electronics Co., Ltd
RTHN-5030 TDK 55000 2016+ EMC Components enkaite Electronics Co., Ltd
4232-183K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 7.2 Ohm Max Nonstandard
4232-183K API Delevan 57639 2015+ INDUCTOR TEMP STABLE 18UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com