Location : Home > A > ATS-18E-110-C2-R1
ATS-18E-110-C2-R1
SIT9002AI-48H25EB Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 220MHz HCSL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 80mA Enable/Disable
511NBB-CBAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 170MHz ~ 212.5MHz CMOS, Dual (Complimentary) XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 26mA Enable/Disable
511NBB-CBAG IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
511NBB-CBAG Silicon Labs 140230 NEW RoHS OSC PROG 3.3V CMOS 25PPM 3.2X5MM FindCores Electronics Inc.
511NBB-CBAG Silicon Labs 57879 2015+ OSC PROG 3.3V CMOS 25PPM 3.2X5MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511NBB-CBAG Silicon Labs 98010 2015+ OSC PROG 3.3V CMOS 25PPM 3.2X5MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
BZX85C47_T50A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 1W DO41
BZX85C47_T50A Fairchild 6000 12+ 12+ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BZX85C47_T50A Fairchild 242300 1538+ DIODE ZENER 47V 1W DO-41 Alphatek Technology Limited
BZX85C47_T50A IC 37550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX85C47_T50A NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CRZ11(TE85L,Q) Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 700MW SFLAT
CRZ11(TE85L,Q) NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CRZ11(TE85L,Q) Toshiba 232010 1538+ DIODE ZENER 11V 700MW SFLAT Alphatek Technology Limited
CRZ11(TE85L,Q) Toshiba 232010 1538+ DIODE ZENER 11V 700MW SFLAT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.