Location : Home > A > ATS-18D-12-C1-R0
ATS-18D-12-C1-R0
ATS-07H-18-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T412
ATS-01E-64-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766
A15331-03 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX 3110,DC1 9" X 9"
A15331-03 IC 41060 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A15331-03 NEW 78510 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ACM-21-670M-T Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 67 Ohm @ 100MHz 400mA DCR 250 mOhm
ACM-21-670M-T NEW 98170 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-09C-16-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-13F-165-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
ATS-04D-53-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
ATS-15C-75-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB
RSAN-2016L Filters Power Line Filter Modules EMI FILTER 250VAC 16A SCREW TERM
RSAN-2016L IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RSAN-2016L TDK 55000 15+ EMC Components EKT Electronics Co., Ltd
RSAN-2016L TDK 55000 2016+ EMC Components enkaite Electronics Co., Ltd
FN5040-4,5-82 Filters Power Line Filter Modules FILTER LC SINE WAVE MTR DR 4.5A
FN5040-4,5-82 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FN5040-4,5-82 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
908-365 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.365" (9.27mm) Natural
908-365 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
939-9MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.354" (9.00mm) Natural
939-9MM IC 56650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0819-50K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Unshielded Molded Inductor 126mA 3 Ohm Max Axial
0819-50K API Delevan 46830 1525+ COIL RF 12UH MOLDED UNSHIELDED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0819-50K IC 37182 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
939-910 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.910" (23.11mm) Natural
939-910 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
938-590 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.590" (14.99mm) Natural