Location : Home > A > ATS-18C-143-C2-R0
ATS-18C-143-C2-R0
FFB0912HH Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 92X25.4MM 12VDC WIRE
FFB0912HH Delta 144 11+ N A WLParts Electronics ltd
FFB0912HH IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FFB0912HH NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-03F-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
EFB0412MA Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
EFB0412MA DELTA 2500 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EFB0412MA Electronics 26979 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
EFB0412MA IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-11E-190-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T766
7353-H-RC Filters Common Mode Chokes 5mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1 Ohm
7353-H-RC bourns 2000 2014+ DIP WLParts Electronics ltd
7353-H-RC BOURNS 80000 13~17+ Standard HCI
7353-H-RC IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSM1-252P-10T0 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 2500pF 10A 3-PSM
ATS-16A-87-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766
ATS-18C-81-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766
ATS-10A-47-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T766
ATS-18D-18-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT
SBC6-471-701 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 630 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
SBC6-471-701 NEC 6000 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
SBC6-471-701 NEC 6000 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SBC6-471-701 NEC/TOKIN 959500 15+ 15+ Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
ISC1210EBR27M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270nH Shielded Wirewound Inductor 500mA 330 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
ISC1210EBR27M Vishay 47350 NEW RoHS INDUCTOR WW 270NH 20 1210 FindCores Electronics Inc.
ISC1210EBR27M Vishay 57449 2015+ INDUCTOR WW 270NH 20 1210 Unitronix Electronics Limited
ISC1210EBR27M Vishay 62175 1531+ INDUCTOR WW 270NH 20 1210 Alphatek Technology Limited
24286 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M2.5x0.45 Stainless Steel 0.709" (18.00mm)
24286 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
24286 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
24286 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
24286 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
9911-937 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 Nylon 0.937" (23.80mm) 15/16" Natural
9911-937 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
5719 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.25mH Unshielded Toroidal Inductor 1.75A 920 mOhm Max Radial