Location : Home > A > ATS-18B-173-C3-R0
ATS-18B-173-C3-R0
MCD225-16IO1 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MOD THYRISTOR/DIODE 1600V Y1-CU
MCD225-16IO1 ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-09C-53-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
CM6350R-225 Filters Common Mode Chokes 2.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600mA DCR 300 mOhm
CM6350R-225 7984566 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CM6350R-225 37414 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CM6350R-225 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CM6350R-225 STOCK 45340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-14F-138-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
ATS-18C-85-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T766
ATS-04G-01-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-P2-85-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
5800-153 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15mH Unshielded Wirewound Inductor 61mA 37.5 Ohm Max Axial
5800-153 789654 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
5800-153 Bourns 46590 1525+ CHOKE RF HI CURR 15000UH .039A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5800-153 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4494R-186 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18mH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 9.25 Ohm 8-SMD