Location : Home > A > ATS-18A-130-C2-R0
ATS-18A-130-C2-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-17E-72-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T412
ATS-06D-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
PMZ1200UPEYL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V SOT883
T620062004DN Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR PHASE CTRL MOD 600V 200A
T620062004DN 465978 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
T620062004DN 14658 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
T620062004DN POWEREX 126 16+ MODULE Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
T620062004DN Powerex Inc 1629 15+ SCR PHASE CTRL MOD 600V 200A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELF-18D450Q Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 1.795 Ohm (Typ)
ELF-18D450Q 36578 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
ELF-18D450Q Electronics 26639 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ELF-18D450Q IC 38290 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ELF-18D450Q STOCK 45550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
744862180 Filters Common Mode Chokes 18mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 3.1 Ohm