Location : Home > A > ATS-17E-115-C2-R0
ATS-17E-115-C2-R0
BUJ105A,127 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 400V 8A TO220AB
BUJ105A,127 38865 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
BUJ105A,127 IC 38171 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BUJ105A,127 STOCK 46480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
BUK7Y12-40EX Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 52A LFPAK
BUK7Y12-40EX IC 38750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK7Y12-40EX NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK7Y12-40EX NXP 1199 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
BUK7Y12-40EX NXP 1499 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
OD127-48HB10A Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
OD127-48HB10A IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OD127-48HB10A Orion Fans 8000 16+ FAN 127X38MM 48V 193CFM TACH/PWM Futune Electronics Co.Limitd
OD127-48HB10A Orion Fans 8000 16+ FAN 127X38MM 48V 193CFM TACH/PWM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OD127-48HB10A Orion Fans 8000 16+ FAN 127X38MM 48V 193CFM TACH/PWM TPC Global Service Co.Ltd.
L37-5-150-150-2.0-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-5 SHEET 150X150X2MM
L37-5-150-150-2.0-0 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MEA3216L50R0 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel 100mA 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad
MEA3216L50R0 876655 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MEA3216L50R0 Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MEA3216L50R0 TDK 50000 2015+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MEA3216L50R0 876655 13+ fenyang electronics co.,ltd
ATS-12G-76-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB
ATS-19D-156-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB
ATS-17D-170-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766
2499-003-X7W0-103ZLF Filters Feed Through Capacitors 0.01¦ÌF Feed Through Capacitor 250V 20A Axial, Bushing
2499-003-X7W0-103ZLF IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2499-003-X7W0-103ZLF Tusonix 39600 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
904-170 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.170" (4.32mm) Natural
PSM-9-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Resting Mount / Snap Lock Nylon 0.562" (14.27mm) 9/16"
PSM-9-01 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSM-9-01 NEW 98350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PSM-9-01 Richco 184774 PUSHSPACERMININAT AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
106-561G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Unshielded Inductor 425mA 550 mOhm Max 2-SMD