Location : Home > A > ATS-17B-17-C2-R0
ATS-17B-17-C2-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-10C-37-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T412
RJK0855DPB-00#J5 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 80V 30A LFPAK
RJK0855DPB-00#J5 Renesas 139540 NEW RoHS MOSFET N-CH 80V 30A LFPAK FindCores Electronics Inc.
RJK0855DPB-00#J5 Renesas 157189 15+ MOSFET N-CH 80V 30A LFPAK Unitronix Electronics Limited
RJK0855DPB-00#J5 Renesas 261920 1538+ MOSFET N-CH 80V 30A LFPAK Alphatek Technology Limited
RJK0855DPB-00#J5 Renesas 591800 1525+ MOSFET N-CH 80V 30A LFPAK RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MRF587 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS RF NPN 17A 200MA 244A-01