Location : Home > A > ATS-16H-53-C1-R0
ATS-16H-53-C1-R0
CPPFXC7-HT7RT Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 100MHz CMOS XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 5V 45mA Enable/Disable
CPPFXC7-HT7RT Cardinal Components Inc. 139720 NEW RoHS OSC 5.0V PROG CMOS TRI ST 25PPM FindCores Electronics Inc.
CPPFXC7-HT7RT Cardinal Components Inc. 57369 2015+ OSC 5.0V PROG CMOS TRI ST 25PPM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CPPFXC7-HT7RT Cardinal Components Inc. 88790 2015+ OSC 5.0V PROG CMOS TRI ST 25PPM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPPFXC7-HT7RT IC 36620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5235BT3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123
MMSZ5235BT3 878596 13+ 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
MMSZ5235BT3 12323 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRF9952PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 30V 8-SOIC
IRF9952PBF IR 96000 14+ WLParts Electronics ltd
IRF9952PBF IR 182130 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
IRF9952PBF IR 242440 1538+ MOSFET N+P 30V 2.3A 8-SOIC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRF9952PBF IR 38780 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
IRFS654B_FP001 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 21A TO-220F
IRFS654B_FP001 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRFS654B_FP001 Fairchild Semiconductor 8000 2012+ MOSFET N-CH 250V 21A TO-220F Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRFS654B_FP001 IR 37930 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
AR3PMHM3_A/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCH 1KV 1.6A TO277A