Location : Home > A > ATS-16H-169-C1-R0
ATS-16H-169-C1-R0
SIT3809AI-G-28SM Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 80MHz ~ 220MHz LVCMOS, LVTTL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 36mA Standby
SIT3809AI-G-28SM IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT3809AI-G-28SM SiTIME 139710 NEW RoHS OSC MEMS PROG 2.8V SMD FindCores Electronics Inc.
SIT3809AI-G-28SM SiTIME 57359 2015+ OSC MEMS PROG 2.8V SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-G-28SM SiTIME 98490 2015+ OSC MEMS PROG 2.8V SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ASVMB-BLANK-LC Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby