Location : Home > A > ATS-16H-10-C3-R0
ATS-16H-10-C3-R0
SIT3807AI-2-33SG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Standby
SIT3807AI-2-33SG IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT3807AI-2-33SG SiTIME 139500 NEW RoHS OSC MEMS PROG 3.3V SMD FindCores Electronics Inc.
SIT3807AI-2-33SG SiTIME 57149 2015+ OSC MEMS PROG 3.3V SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AI-2-33SG SiTIME 98950 2015+ OSC MEMS PROG 3.3V SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
JAN1N4974CUS Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 5W D5B
JAN1N4974CUS MICROSEMI 10000 2013+ 5 WATT GLASS ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JAN1N4974CUS MICROSEMI 2000 2013+ 5 WATT GLASS ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
BZD27C82P-M-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
BZD27C82P-M-08 IC 38860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C82P-M-08 NEW 78350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMSZ5230B-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD123
MMSZ5230B-G3-08 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5230B-G3-08 NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZMB47-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 500MW SOD80
TZMB47-GS18 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZMB47-GS18 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AO4614B_101 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 40V 6A/5A 8SOIC
AR3PKHM3_A/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 800V 1.6A TO277A