Location : Home > A > ATS-16G-121-C2-R0
ATS-16G-121-C2-R0
SIT9002AI-13H25SD Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 220MHz LVPECL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 84mA Standby
SIT3808AI-D-25SG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA Standby
SIT3808AI-D-25SG IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT3808AI-D-25SG NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMB-BLANK-EY Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby