Location : Home > A > ATS-16F-82-C1-R0
ATS-16F-82-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-14G-17-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT T412
ATS-14F-72-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T412
08153 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 80mm Sq Fan Finger Guard Metal 3 Rings
ATS-16F-69-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T766
ATS-P1-148-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412
ATS-02B-67-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
ATS-05F-82-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
SD3112-2R2-R Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 970mA 140 mOhm Nonstandard
SD3112-2R2-R 6496 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
SD3112-2R2-R Cooper Bussmann 62575 1531+ INDUCTOR LO PROFILE 2.2UH 0.97A Alphatek Technology Limited
SD3112-2R2-R ELECTRONIC 27229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
RCR110DNP-680L Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Shielded Inductor 1.35A 150 mOhm Max Radial
RCR110DNP-680L IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RCR110DNP-680L NEW 87250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IMC1210EB3R3J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.3¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 1.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
IMC1210EB3R3J NEW 87810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IMC1210EB3R3J Vishay 15700 12+ INDUCTOR WW 3.3UH 5 1210 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
IMC1210EB3R3J Vishay 57059 2015+ INDUCTOR WW 3.3UH 5 1210 Unitronix Electronics Limited
IMC1210EB3R3J Vishay 61785 1531+ INDUCTOR WW 3.3UH 5 1210 Alphatek Technology Limited
420037A14 Hardware, Fasteners, Accessories Knobs CONTROL KNOB
420037A14 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
420037A14 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
ER1025-55JR Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 30¦ÌH Unshielded Molded Inductor 130mA 3.4 Ohm Max Axial
ER1025-55JR Delevan 2500 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ER1025-55JR IC 37402 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ER1025-55JR ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ER1025-55JR NEW 99590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1812-684F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680¦ÌH Unshielded Inductor 82mA 30 Ohm Max 2-SMD
1812-684F Electronics 27060 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1812-684F IC 36282 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1812-684F STOCK 43590 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1410606C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10mH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 2.6 Ohm Max Radial, Vertical Cylinder