Location : Home > A > ATS-16F-138-C3-R0
ATS-16F-138-C3-R0
ATS-11C-40-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM
A16056-03 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX HR630,DC1 9" X 9"
A16056-03 IC 40890 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A16056-03 NEW 78250 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-06E-75-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
ATS-02D-138-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
ATS-21A-87-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766
ATS-21B-199-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT T766
4-6609089-1 Filters Power Line Filter Modules FILTER TUBULAR 16A W/FASTON TERM
L-07C2N4SV4T Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.4nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 160 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
L-07C2N4SV4T IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
L-07C2N4SV4T Johanson 62495 1531+ CER INDUCTOR 2.4NH 0402 Alphatek Technology Limited
PM2110-820K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 82¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 5.6A 29 mOhm Max Nonstandard
PM2110-820K Bourns 10580 2014+ INDUCTOR TOROID 82UH 10 SMD Ameyic Electronics Limited
PM2110-820K Bourns 31555 1531+ INDUCTOR TOROID 82UH 10 SMD Alphatek Technology Limited
PM2110-820K Bourns 31555 1531+ INDUCTOR TOROID 82UH 10 SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PM2110-820K Bourns 46410 17+/18+ INDUCTOR TOROID 82UH 10 SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
MIL4922-23L Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Unshielded Inductor 970mA 418 mOhm Max Nonstandard