Location : Home > A > ATS-16E-141-C3-R0
ATS-16E-141-C3-R0
NVMFS5C423NLWFT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 126A SO8FL
ATS-06B-202-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766
CMJ-4-472 Filters Common Mode Chokes 4.7mH @ 100kHz 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 200mA DCR 860 mOhm (Typ)
CMJ-4-472 IC 37940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMJ-4-472 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-04G-30-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X25MM XCUT T766
OD127-24HHB01A Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
OD127-24HHB01A IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OD127-24HHB01A Orion Fans 8000 16+ FAN 127X38MM 24V 226CFM TACH Futune Electronics Co.Limitd
OD127-24HHB01A Orion Fans 8000 16+ FAN 127X38MM 24V 226CFM TACH Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OD127-24HHB01A Orion Fans 8000 16+ FAN 127X38MM 24V 226CFM TACH TPC Global Service Co.Ltd.
7448640407 Filters Common Mode Chokes 1.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.6A DCR 100 mOhm (Typ)
7448640407 Electronics 27331 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
7448640407 IC 36220 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
7448640407 STOCK 46380 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
51-359-051 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel C = 1.4¦ÌF 10A Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets