Location : Home > A > ATS-16D-67-C3-R0
ATS-16D-67-C3-R0
ATS-16H-127-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT
ATS-10H-64-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
SI4090DY-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 19.7A 8SOIC
SI4090DY-T1-GE3 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI4090DY-T1-GE3 VISHAY 12500 16+ n/a Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SI4090DY-T1-GE3 Vishay Siliconix 157209 15+ MOSFET N-CH 100V D-S 8SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SI4090DY-T1-GE3 Vishay Siliconix 900000 1525+ MOSFET N-CH 100V D-S 8SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-19H-152-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766
DMT8012LSS-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CHA 80V 9.7A SO8
ATS-04H-158-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
SFELA10M7GA00-B0 Filters Ceramic Filters FILTER 10.7MHZ 230KHZ BANDWIDTH
SFELA10M7GA00-B0 MURATA 70280 15+ SMD Ameyic Electronics Corp.
SFELA10M7GA00-B0 N/A 78800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-16D-86-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766
ATS-14B-173-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
ATS-08D-168-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB
27474C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 6.5 Ohm Max Nonstandard
27474C Murata 41745 1531+ INDUCTOR 470UH 0.16A SMD Alphatek Technology Limited
27474C Murata 46790 1525+ INDUCTOR 470UH 0.16A SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
27474C Murata 57169 2015+ INDUCTOR 470UH 0.16A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9774070360R Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded M3x0.5 Steel 0.276" (7.00mm)