Location : Home > A > ATS-16D-42-C1-R0
ATS-16D-42-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PF97331BX-B00U-A99 Fans, Thermal Management DC Fans FAN BLOWER 97X33MM 12VDC WIRE
PF97331BX-B00U-A99 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PF97331BX-B00U-A99 NEW 88870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-12D-179-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T766
ELF-15N011A Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 308 mOhm (Typ)
ELF-15N011A 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-15N011A 865497 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ELF-15N011A brenda@hon 77780 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ELF-15N011A NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-13C-116-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT
ATS-19F-79-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
AFS20A15-2017.50-T3 Filters SAW Filters FILTER SAW 2017.50 MHZ SMD
AFS20A15-2017.50-T3 ABRACON 77300 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
AFS20A15-2017.50-T3 ABRACON 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
SDR2207-102KL Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1mH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
SDR2207-102KL IC 38590 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SDR2207-102KL IC 38590 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
SDR2207-102KL N/A 90000 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
SDR2207-102KL NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDEIR8D38FNP-120NC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Shielded Inductor 2.5A 66.7 mOhm Max Nonstandard
CDEIR8D38FNP-120NC IC 40060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDEIR8D38FNP-120NC NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDEIR8D38FNP-120NC SUMIDA AMERICA COMPONENTS INC 164000 n/a INDUCTOR POWER 12UH SMD Hongkong Inductors Limited
939-630 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.630" (16.00mm) Natural
939-630 IC 56570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
005160800005 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Acetal 0.787" (20.00mm) Natural
SWS1710A Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #10 Nylon 0.500" (12.70mm) 1/2" Natural
SWS1710A IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SWS1710A NEW 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
QMT102 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling TAG ID/RATINGS 5.75"X2.87" GR/WH
MIL1331-393K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 39¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 75mA 7.9 Ohm Max Nonstandard