Location : Home > A > ATS-16A-85-C1-R0
ATS-16A-85-C1-R0
IRF7855PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 12A 8-SOIC
ATS-12F-160-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB
ATS-18E-113-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
ATS-08D-120-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
ATS-04H-194-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-18C-86-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766
74270052 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 170 Ohm @ 100MHz ID 0.315" Dia (8.00mm) OD 0.630" Dia (16.00mm) Length 0.630" (16.00mm)