Location : Home > A > ATS-16A-140-C1-R0
ATS-16A-140-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-11H-118-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-H1-118-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
4700-008T Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel L = 0.1¦ÌH, C = 4000pF 10A Pill, Square
4700-008T IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4700-008T 42150 2012+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
ATS-08B-205-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X6MM XCUT
ATS-14E-46-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
ATS-16B-152-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-18D-58-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412
ATS-15D-146-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
BK1608HS121-TV Filters Ferrite Beads and Chips 120 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount 500mA 1 Lines 180 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BK1608HS121-TV IC 37630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BK1608HS121-TV NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PMH1210-500 Filters Ferrite Beads and Chips 50 Ohm Impedance Ferrite Bead 1210 (3225 Metric) Surface Mount 3A 1 Lines 30 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
PMH1210-500 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PMH1210-500 NEW 88990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BLM18EG471SN1D Filters Ferrite Beads and Chips 470 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount 500mA 1 Lines 210 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BLM18EG471SN1D MURATA 11163 14-15+ 0603C Nego IC Co.Doris@negoic.com
BLM18EG471SN1D MURATA 396500 16+ SMD Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BLM18EG471SN1D Murata Electronics North Ameri 8000 2012+ FILTER CHIP 470 OHM 500MA 0603 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PM20-R33M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330nH Unshielded Molded Inductor 450mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
PM20-R33M 456879 13+ fenyang electronics co.,ltd
PM20-R33M Bourns 41755 1531+ INDUCTOR CHIP .33UH 20 1210 SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PM20-R33M ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PM20-R33M Distributor 173110 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
108R-123FS Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Unshielded Inductor 79mA 4 Ohm Max 2-SMD
108R-123FS 38326 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
108R-123FS Electronics 25981 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
108R-123FS IC 38012 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
108R-123FS STOCK 46700 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2020-46H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 8.2¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 290mA 2.4 Ohm Max Radial
2020-46H Electronics 26549 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2020-46H IC 38890 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2020-46H STOCK 47050 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
744776139 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 39¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.62A 140 mOhm Max Nonstandard
744776139 36655 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
744776139 Semiconductor 19455 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
744776139 STOCK 46220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
744776139 Wurth 62035 1531+ INDUCTOR POWER 39UH 1.62A SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
18224C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 230 mOhm Max Axial
18224C 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
18224C Murata 10580 2014+ INDUCTOR AXIAL 220UH 0.90A Ameyic Electronics Limited
18224C Murata 62095 1531+ INDUCTOR AXIAL 220UH 0.90A AlphaTek Electronics Co.,Ltd.