Location : Home > A > ATS-15H-38-C1-R0
ATS-15H-38-C1-R0
ATS-08A-209-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
RD7137-25-1M3 Filters Common Mode Chokes 1.3mH @ 400Hz 3 Line Common Mode Choke Through Hole 25A (Typ) DCR 4.45 mOhm (Typ)
RD7137-25-1M3 465987 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
RD7137-25-1M3 465987 13+ fenyang electronics co.,ltd
RD7137-25-1M3 465987 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RD7137-25-1M3 RoHS 215810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DFKF-18-0001 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 1.2 Ohm
DFKF-18-0001 Schurter Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
DFKF-18-0001 Schurter Inc 8000 2012+ DFKF COMPENSATED CHOKE 0.4A Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-19C-182-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
ATS-11D-122-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
ATS-11D-73-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
ATS-16H-62-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
CDRH8D43RT125NP-220MC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Shielded Inductor 2.05A 77.6 mOhm Max Nonstandard
CDRH8D43RT125NP-220MC SUMIDA 30000 2016+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1207682 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail Top Hat 1.378" W x 0.591" H (35.00mm x 15.00mm) Slotted Steel 37.598" (955.00mm)
1207682 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1207682 N/A 3 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
103-080 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Mount TO-18 Circular 0.080" (2.03mm) White