Location : Home > A > ATS-15H-18-C1-R0
ATS-15H-18-C1-R0
MBRF50045 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE SCHOTTKY 45V 250A TO244AB
MBRF50045 GeneSiC Semiconductor 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 45 V - 500 A - TO-24 EKT Electronics Co., Ltd
MBRF50045 GeneSiC Semiconductor 80,000 2016+ Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 45 V - 500 A - TO-24 enkaite Electronics Co., Ltd
MBRF50045 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRF50045 NEW 75000 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAV70LT1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3
BAV70LT1 ON 10000 2022+ SOT-23-3 Nego IC Co.Doris@negoic.com
BAV70LT1 ON 84000 20+PB SOT23 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
BAV70LT1 ON/???? 20000 1543+ SOT23-3 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
SIT3808AI-C-18SH Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Standby
SIT3808AI-C-18SH IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT3808AI-C-18SH NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDMB-BLANK-ER Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby