Location : Home > A > ATS-15H-145-C1-R0
ATS-15H-145-C1-R0
IRFDC20PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 320MA 4-DIP
IRFDC20PBF IR 182070 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRFDC20PBF IR 38514 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
VSKL500-16 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL HISCR 1600V 500A MAGNPAK
VSKL500-16 7894 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
VSKL500-16 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VSKL500-16 Vishay/Semiconductors 8000 2012+ SCR DBL HISCR 1600V 500A MAGNPAK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-02A-172-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
ATS-06G-35-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X5.84MM
SBC807-16LT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 45V 0.5A SOT-23
SBC807-16LT1G 648945 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SBC807-16LT1G 16489 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SBC807-16LT1G IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBC807-16LT1G ON Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T68-1A-120-90-0.04 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets T68 GRAPHITE 120X90X0.04MM W/ADH
T68-1A-120-90-0.04 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T68-1A-120-90-0.04 NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-21G-116-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
ATS-20C-91-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T766
ATS-14G-147-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB
0925-182K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.8¦ÌH Shielded Molded Inductor 217mA 950 mOhm Max Axial
0925-182K API Delevan 46790 1525+ COIL RF 1.8UH MOLDED SHIELDED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0925-182K IC 38781 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
940-15MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.591" (15.00mm) Natural