Location : Home > A > ATS-15H-11-C1-R0
ATS-15H-11-C1-R0
ATS-13E-129-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766
RHP030N03T100 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 3A SOT-89
RHP030N03T100 465987 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
RHP030N03T100 40346 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
B82747F4163N1 Filters Common Mode Chokes 2mH @ 10kHz 3 Line Common Mode Choke Chassis Mount 16A DCR 12 mOhm (Typ)
B82747F4163N1 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82747F4163N1 NEW 93050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-21N015A Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.5A DCR 240 mOhm (Typ)
ELF-21N015A 865497 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ELF-21N015A brenda@hon 77780 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ELF-21N015A NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-21N015A STOCK 45470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-20E-203-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
4-1609090-3 Filters Power Line Filter Modules FILTER TUBULAR 16A W/RAST CONN
4-1609090-3 IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-1609090-3 RoHS 54150 11+ original new 8STAR-IC
4-1609090-3 TE 8500 12+ Coonentor HK EKENDA INDUSTRIAL CO.LTD
BK0402HS100-T Filters Ferrite Beads and Chips 10 Ohm Impedance Ferrite Bead 01005 (0402 Metric) Signal Line 540mA 1 Lines 100 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BK0402HS100-T TAIYO 38067 2014+ 0.40.2mm Protec Engineering (S) Pte Ltd
BK0402HS100-T TAIYO 440000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
BK0402HS100-T TAIYO 440000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
BK0402HS100-T TAIYO 440000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
YFF31HC1H153MT000N Filters Feed Through Capacitors 0.015¦ÌF Feed Through Capacitor 50V 10A 1.5 mOhm 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
YFF31HC1H153MT000N TDKCorporation 92200 17+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
YFF31HC1H153MT000N TDKCorporation 92200 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SC5040FH-142 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.4mH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 1.59 Ohm Max Nonstandard
SC5040FH-142 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5040FH-142 Signal Transformer 47050 NEW RoHS INDUCTOR SMD 1400UH 1.5A 100KHZ FindCores Electronics Inc.
SC5040FH-142 Signal Transformer 57299 2015+ INDUCTOR SMD 1400UH 1.5A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040FH-142 Signal Transformer 62025 1531+ INDUCTOR SMD 1400UH 1.5A 100KHZ Alphatek Technology Limited