Location : Home > A > ATS-15G-80-C1-R0
ATS-15G-80-C1-R0
VC-TXO-23SM-200-B Crystals and Oscillators Oscillators 20MHz Clipped Sine Wave VCTCXO Oscillator Surface Mount 3V 1.5mA
VC-TXO-23SM-200-B ECS Inc 57869 2015+ OSC VCTCXO 20.000MHZ SNWV SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VC-TXO-23SM-200-B IC 37540 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
VC-TXO-23SM-200-B IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ASE-10.000MHZ-LC-T Crystals and Oscillators Oscillators 10MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 7mA Enable/Disable
ASE-10.000MHZ-LC-T Abracon LLC 78690 2015+ OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASE-10.000MHZ-LC-T IC 38562 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
K2200SRP Discrete Semiconductor Products Thyristors - DIACs, SIDACs SIDAC 205-230V 1A DO214
1N5924AP/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 1.5W DO204AL
DA2J10400L Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 80V 200MA SMINI2
DA2J10400L Panasonic 3200 16+ SOD323 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DA2J10400L Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
JANTXV2N7228 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH
JANTXV2N7228 MOT 36380 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
JANTXV2N7228 N/A 57100 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RS07B-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SW 100V DO-219AB
RS07B-GS18 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS07B-GS18 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS07B-GS18 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Diodes - General Purpose Power Switching 100 Volt 0.7A 150ns EKT Electronics Co., Ltd
UMN1NTR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY GP 80V 25MA UMD5