Location : Home > A > ATS-15G-143-C1-R0
ATS-15G-143-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-02F-150-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
IPB04N03LAT Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 80A D2PAK
IPB04N03LAT Infineon 75000 2015+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
IPB04N03LAT Infineon 75000 2015+ New & Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
IPB04N03LAT Infineon Technologies 139500 NEW RoHS MOSFET N-CH 25V 80A D2PAK FindCores Electronics Inc.
IPB04N03LAT Semiconductor 21463 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
744823220 Filters Common Mode Chokes 20mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.5A DCR 270 mOhm