Location : Home > A > ATS-15G-123-C1-R0
ATS-15G-123-C1-R0
2SD1423ARA Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 50V 0.5A NS-B1
2SD1423ARA 38285 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2SD1423ARA ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SIR412DP-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 20A PPAK SO-8
SIR412DP-T1-GE3 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIR412DP-T1-GE3 Vishay Siliconix 139550 NEW RoHS MOSFET N-CH 25V 8-SOIC FindCores Electronics Inc.
SIR412DP-T1-GE3 Vishay Siliconix 157199 15+ MOSFET N-CH 25V 8-SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIR412DP-T1-GE3 Vishay Siliconix 231780 1538+ MOSFET N-CH 25V 8-SOIC Alphatek Technology Limited
ATS-20G-155-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412
744844470 Filters Common Mode Chokes 47¦ÌH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 15A DCR 4.6 mOhm