Location : Home > A > ATS-15G-117-C3-R0
ATS-15G-117-C3-R0
NTR5105PT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 0.196A SOT23
NTR5105PT1G IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NTR5105PT1G NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NTR5105PT1G ON 11021 17+ SOT-23 EKT Electronics Co., Ltd
NTR5105PT1G ON 2600 14+ SOT-23 Asia Components Co.,Ltd.
CAF-0.5-27 Filters Common Mode Chokes 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.179 Ohm
CAF-0.5-27 IC 38490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CAF-0.5-27 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CAF-0.5-27 TALEMA 2000 2013+ Common Mode Toroidal Chokes Protec Engineering (S) Pte Ltd
19.05MM-13.21MM-25-8810 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets 19.05MM X 13.21MM 1=25/PK
ATS-20H-56-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB
ATS-21H-125-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
ATS-15F-196-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT
PMH1210-500 Filters Ferrite Beads and Chips 50 Ohm Impedance Ferrite Bead 1210 (3225 Metric) Surface Mount 3A 1 Lines 30 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
PMH1210-500 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PMH1210-500 NEW 88990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IHLP3232CZERR47M11 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470nH Shielded Molded Inductor 24A 2.72 mOhm Max Nonstandard
IHLP3232CZERR47M11 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IHLP3232CZERR47M11 S/N 1000 16+ na Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
IHLP3232CZERR47M11 Vishay 46950 NEW RoHS INDUCTOR POWER .47UH SMD FindCores Electronics Inc.
913-1.000 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 1.000" (25.40mm) 1" Natural
913-1.000 Factory 1000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
913-1.000 IC 59330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MFTS6-4-48 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #6-32 Nylon 0.250" (6.35mm) 1/4" Natural
MFTS6-4-48 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MFTS6-4-48 NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
951-09 Hardware, Fasteners, Accessories Miscellaneous UNIVERSAL RADIO MOUNT WITH 45/45
TO-64-050H Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Spacer General Purpose - Axial, Radial Tubular 0.050" (1.27mm) Natural
TO-64-050H IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TO-64-050H NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPM-A Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID/RATINGS 1.5"X0.25" 25PC
PPM-A NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100R-182K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.8¦ÌH Unshielded Inductor 102mA 1.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead