Location : Home > A > ATS-15F-166-C1-R0
ATS-15F-166-C1-R0
MMBT3904 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 40V 0.2A SOT-23
MMBT3904 ON/MOT/FSC 39716 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
MMBT3904 ON/MOT/FSC 43120 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-20H-123-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT T766
ATS-10F-188-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T766
MCC250-18IO1 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules THYRISTOR DUAL 1800V 450A
MCC250-18IO1 876655 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
ATS-20D-59-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T412
ATS-16A-59-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T766
ATS-17C-141-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
ATS-20E-79-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB
ATS-16C-164-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB
ATS-10C-156-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB
4232-152K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 455mA 1 Ohm Max Nonstandard
4232-152K API Delevan 48110 1525+ INDUCTOR TEMP STABLE 1.5UH SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4232-152K API Delevan 57829 2015+ INDUCTOR TEMP STABLE 1.5UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com