Location : Home > A > ATS-15F-139-C3-R0
ATS-15F-139-C3-R0
ATS-15F-207-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12MM XCUT T766
ATS-02F-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
ATS-04G-86-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412
A15798-00 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX 210T V0 9" X 9"
A15798-00 IC 40470 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A15798-00 NEW 79130 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07E-46-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-08A-61-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766
ATS-07A-122-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
ATS-14H-75-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
38H151C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150nH Unshielded Wirewound Inductor 18A 1.9 mOhm Max Nonstandard
38H151C IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
38H151C Murata 47950 1525+ INDUCTOR 0.15UH 18.0A SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
38H151C Murata 57749 2015+ INDUCTOR 0.15UH 18.0A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
38H151C Murata 62475 1531+ INDUCTOR 0.15UH 18.0A SMD Alphatek Technology Limited
SC5040FH-150 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 7.5A 20 mOhm Max Nonstandard
SC5040FH-150 Signal Transformer 47250 NEW RoHS INDUCTOR SMD 15UH 13.8A 100KHZ FindCores Electronics Inc.
SC5040FH-150 Signal Transformer 62125 1531+ INDUCTOR SMD 15UH 13.8A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC5040FH-150 Signal Transformers 15000 12+ INDUCTOR SMD 15UH 13.8A 100KHZ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SC5040FH-150 Signal Transformers 22777 12+ INDUCTOR SMD 15UH 13.8A 100KHZ Evergreen Electronics Co.,Ltd