Location : Home > A > ATS-15F-10-C1-R0
ATS-15F-10-C1-R0
JANTX2N3507L Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 50V 3A TO5
JANTX2N3507L MOT 37300 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JANTX2N3507L MOT 37854 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
JANTX2N3507L MOT 46780 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ELF-18D419 Filters Common Mode Chokes 1.5mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.4A DCR 76 mOhm (Typ)
ELF-18D419 865497 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ELF-18D419 IC 38040 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ELF-18D419 NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-18D419 STOCK 46110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
DS1-175-0002 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 630mA DCR 500 mOhm
DS1-175-0002 NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DS1-175-0002 Schurter 32285 1531+ DS STORAGE CHOKE 0.63A Alphatek Technology Limited
DS1-175-0002 Schurter 32285 1531+ DS STORAGE CHOKE 0.63A AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DS1-175-0002 Schurter 47870 1525+ DS STORAGE CHOKE 0.63A Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-12B-116-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766
ATS-04F-145-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
RSMN-2006LD Filters Power Line Filter Modules EMI FILTER 250VAC 6A DIN RAIL
RSMN-2006LD NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RSMN-2006LD TDK 55000 15+ EMC Components EKT Electronics Co., Ltd
RSMN-2006LD TDK 55000 2016+ EMC Components enkaite Electronics Co., Ltd
LI0201C800R-10 Filters Ferrite Beads and Chips 80 Ohm Impedance Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) Surface Mount Power, Signal Line 300mA 1 Lines 600 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
LI0201C800R-10 181180 13+ fenyang electronics co.,ltd
LI0201C800R-10 649875 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
LI0201C800R-10 649875 13+ fenkey electronics co.,ltd
LI0201C800R-10 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ FERRITE CHIP 80OHM 300MA 0201 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BLM18PG600SH1D Filters Ferrite Beads and Chips 60 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Power Line 500mA 1 Lines 100 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BLM18PG600SH1D MURATA 98500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BLM18PG600SH1D MURATA 28500 16+ s/n Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BLM18PG600SH1D Semiconductor 20605 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
511R-11J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 390nH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 100 mOhm Max Axial
511R-11J Electronics 27501 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511R-11J Electronics 27501 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
511R-11J IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDRR94NP-180MC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18¦ÌH Shielded Inductor 1.2A 182.5 mOhm Max Nonstandard
CDRR94NP-180MC IC 37212 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
CDRR94NP-180MC Semiconductor 21533 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
CDRR94NP-180MC STOCK 43320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
907-835 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.835" (21.21mm) Natural
907-835 IC 59790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
809-PG Hardware, Fasteners, Accessories Miscellaneous WINDOW MNT W/ ELECTRONICS HOLDER
0217900000 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail Top Hat 0.591" W x 0.217" H (15.00mm x 5.50mm) Slotted Aluminum 78.740" (2000.00mm)