Location : Home > A > ATS-15E-06-C1-R0
ATS-15E-06-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-02E-155-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB
255N Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 25X8MM 5VDC WIRE
255N Distributor 183450 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
255N Electronics 25170 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
T7H8166504DN Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR PHASE CTRL MOD 1600V 650A
T7H8166504DN 465978 13+ fenyang electronics co.,ltd
T7H8166504DN 14658 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
T7H8166504DN IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T7H8166504DN Powerex Inc 1629 15+ SCR PHASE CTRL MOD 1600V 650A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS-07G-18-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T412
ATS-11E-77-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB
ACM-31-161M-T Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 160 Ohm @ 100MHz 340mA DCR 400 mOhm
ACM-31-161M-T ABRACON 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
ACM-31-161M-T NEW 98290 16/17+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-16D-177-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB
ATS-05E-74-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB
ATS-04A-01-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
ATS-13D-200-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
ATS-09B-56-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412
ATS-20C-57-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
1537R-78G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 110¦ÌH Unshielded Molded Inductor 144mA 4.9 Ohm Max Axial
1537R-78G Electronics 25189 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1537R-78G Electronics 25189 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1537R-78G IC 57790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1782R-41H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 7.5¦ÌH Unshielded Molded Inductor 155mA 2.7 Ohm Max Axial
1782R-41H Electronics 25381 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1782R-41H Electronics 25381 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1782R-41H IC 37432 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
R911-4 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.250" (6.35mm) 1/4" White
R911-4 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R911-4 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
902-890 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.890" (22.61mm) Natural
2727-03F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 360mA 1.5 Ohm Max Radial