Location : Home > A > ATS-15D-49-C3-R0
ATS-15D-49-C3-R0
ATS-14A-156-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766
B82734W2172B30 Filters Common Mode Chokes 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A DCR 320 mOhm (Typ)
B82734W2172B30 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82734W2172B30 NEW 95650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B82734W2172B30 Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
511-12M Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK FOR PWR MOD/IGBT/RELAY
511-12M IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-15B-80-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766
ATS-16B-180-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB
ATS-10B-55-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766
ATS-06A-140-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
908-180 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.180" (4.57mm) Natural
908-180 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
908-180 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
Z0402C601ESMST Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 300mA 1 Lines 600 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
Z0402C601ESMST 35668 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
Z0402C601ESMST 659874 13+ fenkey electronics co.,ltd
SLPB-1L-W Hardware, Fasteners, Accessories Accessories SNAP LATCH WHITE 0.142" - 0.228"
SLPB-1L-W IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SLPB-1L-W Richco Plastic Co 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
SLPB-1L-W Richco Plastic Co 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
SLPB-1L-W Richco Plastic Co 8000 2015+ SNAP LATCH WHITE .142?- .228 enkaite Electronics Co., Ltd
1641-274J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270¦ÌH Shielded Molded Inductor 120mA 5.8 Ohm Max Axial
1641-274J Distributor 142810 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1641-274J Electronics 27321 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1641-274J IC 36210 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
941-365 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.365" (9.27mm) Natural
P0841 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22.8¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 4.9A 36 mOhm Radial
P0841 ELECTRONIC 26329 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
P0841 IC 38690 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
P0841 Pulse 8000 2012+ INDUCT PWR TOROID 22.8UH SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com