Location : Home > A > ATS-15D-48-C2-R0
ATS-15D-48-C2-R0
M252535 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER 25A 1200V SCR BRDG
M252535 45455 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
M252535 21433 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
M252535 Crydom Co. 1215 15+ MODULE POWER 25A 1200V SCR BRDG Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-16C-36-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM T766
ATS-11C-64-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
ATS-01B-177-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T412
28B0157-100 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 121 Ohm @ 100MHz ID 0.079" Dia (2.00mm) OD 0.157" Dia (4.00mm) Length 0.394" (10.00mm)
937-090 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.090" (2.29mm) Natural
937-090 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
937-090 789455 13+ fenkey electronics co.,ltd
937-090 789455 13+ fenyang electronics co.,ltd
5621-006 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Mount Diodes, Resistors Rectangular 0.006" (0.15mm)