Location : Home > A > ATS-15D-207-C1-R0
ATS-15D-207-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TP2424N8-G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 240V 0.316A SOT89-3
TP2424N8-G 39016 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
TP2424N8-G Semiconductor 20865 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
TP2424N8-G STOCK 172490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
GP1M005A040PG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 400V 3.4A IPAK
GP1M005A040PG IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP1M005A040PG NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-17E-11-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
ATS-19F-37-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T412
ATS-15E-115-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
ATS-20G-126-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT
ATS-07C-51-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766
28R1457-400 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 140 Ohm @ 100MHz ID 1.299" W x 0.020" H (33.00mm x 0.51mm) OD 1.457" W x 0.177" H (37.01mm x 4.50mm) Length 0.530" (13.46mm)
28R1457-400 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
28R1457-400 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
28R1457-400 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DBF50166BQ125P36CB Filters Feed Through Capacitors 125pF Feed Through Capacitor 25000V (25kV) 120A Axial - Threaded Terminals
DBF50166BQ125P36CB IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DBF50166BQ125P36CB NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
940-15MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.591" (15.00mm) Natural
940-15MM IC 56130 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2311-H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 7.7A 30 mOhm Max Radial
2311-H Bourns 47190 1525+ INDUCTOR TORD HI AMP 68UH HORZ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com