Location : Home > A > ATS-15D-187-C1-R0
ATS-15D-187-C1-R0
M5010072 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE PWR 100A 600V SCR CNTR CC
M5010072 Crydom Co. 8000 2012+ MODULE PWR 100A 600V SCR CNTR CC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-15B-169-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
ATS-04E-79-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
ATS-11E-79-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
ATS-19D-99-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB
1025-46H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Unshielded Molded Inductor 160mA 2.7 Ohm Max Axial
1025-46H 38586 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1025-46H Electronics 26241 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1025-46H IC 39072 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
005252059905 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Acetal 0.591" (15.00mm) Black
911-535 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.535" (13.59mm) Natural