Location : Home > A > ATS-15D-175-C2-R0
ATS-15D-175-C2-R0
ATS-13A-130-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766
ATS-20G-170-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412
B82791G2401N1 Filters Common Mode Chokes 15mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 1.35 Ohm (Typ)
B82791G2401N1 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82791G2401N1 NEW 78390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-04F-68-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412
FDD1-17251EBHW39 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X51MM 48VDC WIRE
FDD1-17251EBHW39 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDD1-17251EBHW39 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDD1-17251EBHW39 NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDD1-17251EBHW39 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMT2-1-R Filters Common Mode Chokes 30mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.5A DCR 350 mOhm (Typ)
CMT2-1-R Coiltronics / Cooper Bussmann 97100 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
CMT2-1-R IC 37160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMT2-1-R NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IP4251CZ8-4,135 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 100 Ohms, C = 10pF (Total) 8-XFDFN Exposed Pad