Location : Home > A > ATS-15D-122-C3-R0
ATS-15D-122-C3-R0
B82720A2601N40 Filters Common Mode Chokes 4.4mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 400 mOhm (Typ)
B82720A2601N40 EPCOS 5679 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
B82720A2601N40 EPCOS 7000 14+ Rohs ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
ATS-17G-51-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB
ATS-17C-187-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB
ATS-02C-201-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
ATS-02C-196-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT T412
ATS-05G-82-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
ATS-07C-156-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB
ATS-FPX054054025-20-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT FP
LPV1823-250KL Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 25¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 6A 22 mOhm Max Radial
LPV1823-250KL 765489 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LPV1823-250KL Bourns 57739 2015+ IND PWR RAD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LPV1823-250KL NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
34105C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1mH Shielded Wirewound Inductor 90mA 15 Ohm Max Nonstandard
34105C Original 38876 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
34105C Semiconductor 20925 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1840-02K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220nH Unshielded Molded Inductor 2.82A 35 mOhm Max Axial
1840-02K Electronics 26360 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1840-02K IC 38221 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
5/8-18 AJ 6 Hardware, Fasteners, Accessories Nuts 5/8"-18 Hex (Self Sealing) Nut 0.937" (23.80mm) 15/16" Steel
5/8-18 AJ 6 APM Hexseal 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5/8-18 AJ 6 APM Hexseal 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5/8-18 AJ 6 APM Hexseal 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
5/8-18 AJ 6 APM Hexseal 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
423-125 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Mount TO-202, TO-220 Rectangular 0.125" (3.18mm) 1/8" Black