Location : Home > A > ATS-15D-05-C1-R0
ATS-15D-05-C1-R0
MJE15029 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 120V 8A TO220AB
MJE15029 ON 85620 2016 TO-220 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MJE15029 ON Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT 8A 120V 50W PNP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-09E-159-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
ATS-08A-60-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766
ATS-01C-202-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X6MM XCUT
ATS-19A-82-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766
ATS-14D-153-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412
ATS-01D-200-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
ATS-15C-207-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12MM XCUT
B39431B3791Z810 Filters SAW Filters FILTER SAW 433.42MHZ SMD
B39431B3791Z810 EPCOS Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
B39431B3791Z810 EPCOS Inc 8000 2012+ FILTER SAW 433.42MHZ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B39431B3791Z810 NEW 88810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B39311B3577U310 Filters SAW Filters FILTER SAW 311.06MHZ REMOTE SMD
B39311B3577U310 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B39311B3577U310 NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
388 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #6-32 Phenolic 1.500" (38.10mm) 1 1/2" Natural
388 Electronics 27640 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
388 IC 36862 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
912-1.080 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 1.080" (27.43mm) Natural