Location : Home > A > ATS-15C-60-C2-R0
ATS-15C-60-C2-R0
ATS-21G-47-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T766
IPA60R460CEXKSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V TO-220-3
IPA60R460CEXKSA1 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPA60R460CEXKSA1 Infineon Technologies 98810 2015+ MOSFET N-CH 600V TO-220-3 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IPA60R460CEXKSA1 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-09F-37-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T766
LZ63 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves GUARD STD 6300 & 6400N SR
LZ63 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LZ63 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-08D-192-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB
MTM232230LBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N CH 20V 4.5A SMINI3-G1-B
MTM232230LBF 789415 13+ fenyang electronics co.,ltd
MTM232230LBF IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MTM232230LBF INTERNAL 6000 16+ SC70-3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DMN2004WK-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 540MA SC70-3
DMN2004WK-7 DIODES 23456 16+ SC70-3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DMN2004WK-7 Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RN152-6-02 Filters Common Mode Chokes 3.9mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 6A (Typ) DCR 41 mOhm (Typ)
RN152-6-02 854679 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RN152-6-02 18546 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
RN152-6-02 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ CHOKE COMPENSATED 3.9MH 6A HORZ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-02E-195-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT T766
ATS-06E-43-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
ALSS 6-6 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #6 Aluminum 0.750" (19.05mm) 3/4"
SC5040F-331 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 330¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 450 mOhm Max Nonstandard
SC5040F-331 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5040F-331 Signal Transformer 48130 1525+ INDUCTOR SMD 330UH 2.7A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5040F-331 Signal Transformer 57839 2015+ INDUCTOR SMD 330UH 2.7A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040F-331 Signal Transformer 62565 1531+ INDUCTOR SMD 330UH 2.7A 100KHZ Alphatek Technology Limited